Stetoskop-icon Heart-icon Plaster-icon Term-icon

WINCZEWSKA EWELINA

psycholog - dla dorosłych

Nazywam się Ewelina Winczewska w 2012 roku ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na wydziale psychologii, ze specjalnością psycholog kliniczny. Swoje umiejętności i doświadczenie zawodowe zdobywam w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Toruniu, gdzie  prowadzę terapię indywidualną, grupową oraz rodzinną. Przez trzy lata pracowałam jako psycholog w szkole podstawowej, w której prowadziłam indywidualne konsultacje psychologiczne dla dzieci oraz rodziców.

Posiadam szkolenia oraz doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii krótkoterminowej w oparciu o model Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (BSFT).

Mając na uwadze stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, uczestniczę w 4-letnim kursie psychoterapii Polskiego Instytutu Ericksonowskiego, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prywatnie pochodzę z Włocławka, a od 14 lat mieszkam w Toruniu. Poza psychoterapią moją pasją jest taniec i wszelkie aktywności sportowe.

konsultacje dla dorosłych  - 180 zł