Temp-image
Stetoskop-icon Heart-icon Plaster-icon Term-icon

Szybka diagnostyka laboratoryjna

QuikRead go - wirus czy bakteria?

QuikRead go - urządzenie nowej generacji stworzone w celu wspomagania diagnostyki i leczenia w różnego rodzaju ośrodkach opieki zdrowotnej. Łatwość jego użycia łączy szybkie i wiarygodne uzyskiwanie wyników.

Dokładny pomiar z krwi włośniczkowej ("z palca") stężenia białka C-reaktywnego CRP może być kluczowy w leczeniu pacjenta z objawami zapalenia. Szybki i prosty w użyciu test QuikRead go CRP może być wykonany przy pacjencie, a wyniki CRP są dostępne natychmiast, aby wspomóc diagnozę. Test QuikRead go CRP pomaga osobom, które chcą racjonalnie korzystać z antybiotyków i może być bardzo cenny w monitorowaniu przebiegu leczenia.

 

Medi-Test Combi 10L - testy paskowe do badania moczu

Testy paskowe do badania moczu Medi-Test Combi 10L pozwalają na szybką i precyzyjną analizę próbek moczu. Testy paskowe są łatwe w obsłudze i zaprojektowane tak, aby móc badać nawet niewielkie ilości moczu. Pole testowe na kwas askorbinowy pozwala na wykrycie w moczu tego kwasu, pozostałe pola testowe mają wysoką odporność na działanie kwasu askorbinowego, przez co nawet w momencie obecności w moczu kwasu askorbinowego z reguły nie jest konieczne ponowne sprawdzanie parametrów wrażliwych na jego działanie.

 

 

Test na paciorkowca typu A - wymaz z gardła - czy to angina?

Test na paciorkowca typu A marki umożliwia na szybkie wykrycie antygenów paciorkowca typu A w wymazie z gardła. Jest to chromatograficzny test immunologiczny, który ułatwi decyzję o potrzebie leczenia antybiotykiem.