Medyk Dla Ciebie to nowoczesne gabinety lekarskie świądczące prywatne usługi medyczne dla małych i dużych pacjentów w Toruniu. To wyjątkowe miejsce zostało stworzone dla pacjentów wymagających ponadstandardowej opieki medycznej, zarówno w ramach prywatnej opieki doraźnej, jak i wysokospecjalistycznych konsultacji.

Na terenie Torunia posiadamy 2 lokalizacje:

  • na Skarpie - ul.Szosa Lubicka 166 Ł -  I piętro, gabinet nr.5, wejście z boku budynku Kawiarni Kwadrans Cafe (jest winda). Przy budynku dostępne ogólnodostępne miejsca parkingowe . W tym miejscu udzielamy konsultacji w ramach prywatnej pomocy doraźnej
  • działki PZWN - gabinety medyczne przy przychodni na Grabowej 10 - prywatne konsultacje specjalistyczne oraz pomoc doraźna.

​Nasza oferta skierowana jest do pacjentów w ramach prywatnych wizyt komercyjnych, posiadamy również umowy z firmami ubezpieczeniowymi - COMPENSA, POLMED, ALLIANZ, SIGNAL IDUNA, MEDICOVER

 

 

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług - korzystamy z innowacyjnych urządzeń diagnostycznych a pacjenci rejestrowani są na konkretną godzinę, aby uniknąć czekania w kolejce.

 

Zaprszamy do rejestracji online -24h/dobę, brak możliwości rezerwacji wizyty na miejscu.

 

Zapraszamy!