Stetoskop-icon Heart-icon Plaster-icon Term-icon

SZUBSKA JOANNA

psycholog dziecięcy

Nazywam się Joanna Szubska, jestem psychologiem dziecięcym.
Ukończyłam studia magisterskie z Psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, studia licencjackie z Socjologii na tej samej uczelni, oraz studia podyplomowe - Mediacje Rodzinne i podstawy Pomocy Psychologicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Przygotowanie pedagogiczne uzyskałam w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Wiedzę w pracy z dziećmi i rodzinami zdobywałam w Warszawie. Przez dłuższy czas byłam związana z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, w której to uczestniczyłam w projekcie ,,Opiekun dziecka - ofiary przestępstwa” oraz współprowadziłam grupę TUS. Byłam również stażystą w Klubiku Integracyjnym, stowarzyszeniu ,,Aslan”, Fundacji ,,Bullerbyn” oraz w Komitecie Ochrony Praw Dzieci. Umiejętności zdobyte na studiach rozwijałam już jako psycholog i wychowawca w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci, przedszkolu integracyjnym oraz jako terapeuta w Stowarzyszeniu Opiekuńczym Nadzieja.
Cały czas staram się rozwijać zawodowo poprzez uczestniczenie w kursach i szkoleniach. Ukończyłam Warsztaty rozwijające umiejętności wychowawcze ,,Szkoła dla rodziców i wychowawców”, ,,Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych”, kurs Terapii ręki i zaburzeń motoryki małej I i II stopnia oraz Trening Umiejętności Społecznych.
Tak naprawdę, największym życiowym doświadczeniem jest dla mnie bycie mamą, gdyż dzięki temu wiem, jak ważne jest wspieranie rodziców w ich często niełatwej, ale jakże pięknej roli. W swojej pracy zwracam uwagę na wzmacnianie dzieci, co jest bardzo ważne dla budowania ich wartości. Do każdego małego pacjenta podchodzę indywidualnie i z wielką ciekawością tego, kim jest. Staram się słuchać, bawić, towarzyszyć, jednocześnie dając czas na zbudowanie bezpieczeństwa w naszej relacji.

120zł - konsultacja do 50 minut / środy 15 - 18